Oferta współpracy dla firm

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców zainteresowanych dystrybucją Kotłów elektrodowych KE-SZAR. Naszym nowym partnerom w biznesie zapewniamy doradztwo oraz wsparcie techniczne. kontakt: dzial.handlowy@szar.pl Dołącz do nas już dziś.

Zmieniamy się dla Was

Prezentujemy Państwu nową odsłonę naszej strony internetowej dostosowaną również do urządzeń mobilnych. Czekamy na Państwa spostrzeżenia i sugestie, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, lub bezpośrednio pocztą elektroniczną.

ZWOŁANIE ZWZA SZAR SA na 28.06.2019

Zarząd SZAR SA przekazuje w informację o zwołaniu ZWZA SZAR SA na dzień 28.06.2019r  o godz. 9:00. Szczegóły w zakładce Relacje inwestorskie/ Walne Zgromadzenia.

Zmiana Adresu Spółki

W związku ze zmiana siedziby informujemy że całą pocztę proszę kierować na nowy adres. ul. Druciana 1 42-280 Częstochowa.

Gazele Biznesu 2012

Miło nam poinformować iż, w tegorocznej trzynastej edycji rankingu Gazeli Biznesu mającej na celu wyłonienie najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP, spółka SZAR SA osiągnęła 314 miejsce…

Gazele Biznesu 2011

Miło nam ponformować iż, w tegorocznej edycji rankingu Gazeli Biznesu spółka SZAR S.A.osiągnęła wysokie, 467 miejsce na 7 779 firm w ujęciu ogólnopolskim, oraz 62 miejsce w województwie…

Strona 1 z 41234