Misja Spółki SZAR SA

Naszą misją jest pozycja wiarygodnego partnera biznesowego specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości produktów i świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest budowanie wartości firmy w oparciu o długoletnie doświadczenie w handlu z rynkiem wschodnim oraz rozszerzanie działalności poprzez pozyskiwanie nowych rynków zbytu.

Profil działalności

Nasza działalność operacyjna skoncentrowana jest w następujących obszarach:

 • Produkcja lekkich konstrukcji stalowych
  Od wielu lat wytwarzamy specjalistyczne stojaki, palety i inne konstrukcje służące do magazynowania i transportu różnych półfabrykatów oraz wyrobów gotowych. Produkujemy również kompleksowe rozwiązania dla firm z branży LPG. Klatki na butle i systemowe palety transportowe. W skład naszej oferty wchodzą również m.in. wygrodzenie i ogrodzenie tymczasowe. Wykonujemy krótkie i długie serie produkcyjne zgodnie z życzeniem Klienta. Od 2017 roku posiadamy również certyfikat ISO zgodnie z normą EN 1090-1:2009+A1:2011,
 • Produkcja wysokiej jakości rur i profili stalowych
  Produkowane przez nas rury stalowe oraz inne wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym oraz budownictwie.
 • Produkcja materiałów wsadowych i pomocniczych dla hutnictwa oraz odlewnictwa
  Dzięki opracowanym, własnym technologiom specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości nawęglaczy oraz spieniaczy żużla. Oprócz materiałów wsadowych w ofercie znajdziecie Państwo materiały pomocnicze: zasypki, mieszanki, fluoryt metalurgiczny, piasek chromitowy i boksyt kalcynowany.
 • Produkcja kotłów elektrodowych FOTOVOLTA służących do ekologicznego ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej
  Kotły elektrodowe proponowane przez naszą firmę zostały sprawdzone w procesie eksploatacyjnym i zostały dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.
 • Usługi przeładunkowe

 

Wszechstronność na jaką zasługuje nasz Klient

Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo, uwzględniając każdy detal i produkując wyroby zarówno standardowe, jak i dostosowane indywidualnie pod procesy technologiczne Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 

Rada nadzorcza

Krzysztof Lenart
Przewodniczący Rady Nadzorczej SZAR SA

Jarosław Kożuch
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej SZAR SA

Paweł Wąsek
Członek Rady Nadzorczej SZAR SA

Jerzy Zajdel
Członek Rady Nadzorczej SZAR SA

Artur Grocholski
Członek Rady Nadzorczej SZAR SA

Zarząd

Szymon Rurarz
Prezes Zarządu