Nasza działalność operacyjna skoncentrowana jest w następujących obszarach:

  • Produkcja materiałów wsadowych i pomocniczych dla hutnictwa oraz odlewnictwa

Dzięki opracowanym, własnym technologiom specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości nawęglaczy antracytowych oraz spieniaczy żużla. Oprócz materiałów wsadowych w ofercie znajdziecie Państwo materiały pomocnicze: zasypki, mieszanki, fluoryt metalurgiczny, piasek chromitowy i boksyt kalcynowany.

  • Produkcja lekkich konstrukcji stalowych

Od wielu lat wytwarzamy specjalistyczne stojaki, palety i inne konstrukcje służące do magazynowania i transportu różnych półfabrykatów oraz wyrobów gotowych. Wykonujemy krótkie i długie serie produkcyjne zgodnie z życzeniem Klienta. Od 2017 roku posiadamy również certyfikat ISO zgodnie z normą EN 1090-1:2009+A1:2011,

Certyfikat TÜV NORD CERT GmbH,

Certyfikat zgodności zakładowej produkcji na elementy nośne.

  • Produkcja wysokiej jakości rur i profili stalowych

Produkowane przez nas rury stalowe oraz inne wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym oraz budownictwie.

  • Produkcja kotłów elektrodowych KE-SZAR służących do ekologicznego ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej

Kotły elektrodowe proponowane przez naszą firmę zostały sprawdzone w procesie eksploatacyjnym i zostały dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

Szerokie zastosowanie naszych lekkich konstrukcji stalowych

Oferowane przez nas lekkie konstrukcje stalowe to instalacje składające się z wytrzymałych komponentów, wykonanych z wysokojakościowej stali. Mogą być wykorzystywane m.in. w budownictwie, branży przemysłowej, a także reklamowej – jako konstrukcje różnego typu nośników reklamowych (billboardy, banery).

Produkujemy systemy, do których zaliczają się m.in. prowizoryczne szkielety obiektów, rusztowania, a także elementy zadaszenia oraz ścian. Dzięki specjalnej technologii wykorzystywanej w trakcie produkcji, montaż konstrukcji przebiega szybko i sprawnie. Polega on na łączeniu profili i modułów przy użyciu śrub, nitów lub innych elementów złącznych.

Nasze lekkie konstrukcje stalowe to nowoczesne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia realizację zarówno prostych, jak i zaawansowanych projektów. Ich uniwersalność, wysoki standard wykonania oraz sprawny montaż wpływają na duże zainteresowanie tymi produktami.

Oferowane przez nas wyroby są odporne na zróżnicowane warunki pogodowe, w tym wiatr, deszcz oraz śnieg. Dodatkowo są zabezpieczone przed korozją i urazami mechanicznymi.

Wszechstronność na jaką zasługuje nasz Klient

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi przeładunkowe. Ponadto jednym z głównych obszarów działalności firmy jest import antracytu z przeznaczeniem na rynek krajowy, eksport oraz potrzeby własnej produkcji. Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo, uwzględniając każdy detal i produkując wyroby zarówno standardowe, jak i dostosowane indywidualnie pod procesy technologiczne Klientów. Zapewniamy pełny serwis techniczno-technologiczny u Klienta, uczestnicząc także we wdrażaniu nowych projektów mających na celu obniżanie kosztów produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.