Nasza działalność operacyjna skoncentrowana jest w następujących obszarach:

 • Produkcja materiałów wsadowych i pomocniczych dla hutnictwa oraz odlewnictwa
  Dzięki opracowanym, własnym technologiom specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości nawęglaczy antracytowych oraz spieniaczy żużla. Oprócz materiałów wsadowych w ofercie znajdziecie Państwo materiały pomocnicze: zasypki, mieszanki, fluoryt metalurgiczny, piasek chromitowy i boksyt kalcynowany.
 • Produkcja lekkich konstrukcji stalowych
  Od wielu lat wytwarzamy specjalistyczne stojaki, palety i inne konstrukcje służące do magazynowania i transportu różnych półfabrykatów oraz wyrobów gotowych. Wykonujemy krótkie i długie serie produkcyjne zgodnie z życzeniem Klienta. Od 2017 roku posiadamy również certyfikat ISO zgodnie z normą EN 1090-1:2009+A1:2011
  Certyfikat TÜV NORD CERT GmbH
  Certyfikat zgodności zakładowej produkcji na elementy nośne
 • Produkcja wysokiej jakości rur i profili stalowych
  Produkowane przez nas wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym oraz budownictwie.
 • Produkcja kotłów elektrodowych KE-SZAR służących do ekologicznego ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej
  Kotły elektrodowe proponowane przez naszą firmę zostały sprawdzone w procesie eksploatacyjnym i zostały dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.
  Deklaracja zgodności

Jednym z głównych obszarów działalności firmy jest import antracytu z przeznaczeniem na rynek krajowy, eksport oraz potrzeby własnej produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi przeładunkowe.

Produkujemy wyroby zarówno standardowe jak również dostosowane indywidualnie pod procesy technologiczne Klientów. Zapewniamy pełny serwis techniczno-technologiczny u Klienta uczestnicząc także we wdrażaniu nowych projektów mających na celu obniżanie kosztów produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy